Przejdź do treści

Sheaffer&Cross

Sheaffer to amerykańska marka luksusowych artykułów piśmienniczych - pióra wieczne, pióra kulkowe, długopisy, ołówki, zestawy piśmienne. Posiadamy własny magazyn w Warszawie, dzięki czemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie (1-2 dni) realizować zamówienia na dostępne produkty. W przypadku produktów, których nie posiadamy w naszym magazynie w Warszawie realizujemy zamówienia maksymalnie w ciągu 7 dni.

Od 1846 roku CROSS stał się synonimem niezrównanego oddania względem kunsztu i jakości.
Kolekcje artykułów piśmienniczych premium są zaprojektowane tak, aby dostarczyć wspaniałych doświadczeń podczas pisania. Charakterystyczny i innowacyjny design umożliwia uchwycenie każdej myśli i łatwe przeniesienie jej na papier. W swoim asortymencie Cross posiada pióra wieczne, pióra kulkowe, długopisy, ołówki, zestawy piśmiennicze. Cross oferuje również kolekcje produktów z zakresu akcesoriów biznesowych - galanterię skórzaną, notesy i okulary do czytania.

Firma Premec istnieje na rynku od 1961 roku jako producent niezawodnych końcówek do długopisów. W roku 2013 stworzyła własny model długopisu - Chalk. Kształt długopisu jest prosty i funkcjonalny, idealny do codziennego użytku. Długopisy są produkowane wyłącznie w fabryce w Szwajcarii i posiadają słynny symbol krzyża na przycisku włączającym długopis. Występują w 12 podstawowych kolorach (istnieje możliwość produkcji pod dowolny kolor pantone przy większych ilościach). Firma Premec oferuje te długopisy z klasycznym wkładem (linia pisania 2500m) lub z wkładem żelowym (linia pisania 500m). Długopisy CHALK gwarantują stałą jakość i precyzję pisania.

Kubki PO:. Zespół kreatywnych projektantów z Europy i Chin stworzył markę kierując się mottem twórczości bez ograniczeń. PO: charakteryzuje nowoczesność, funkcjonalność, prostota i nietuzinkowy design. Z kolekcji przyjaznych i efektownych estetycznie produktów wybraliśmy dla Państwa trzy sztandarowe modele. Kubek termiczny PAO z innowacyjnym zaparzaczem do herbaty i dwa kubki z wysokiej jakości borokrzemowego szkła: do parzenia herbaty i kawy.

Hinza to szwedzka firma produkująca torby. Zaprojektowane przez Curta Christoffersona, zostały pierwotnie wyprodukowane w 1950 roku przez Perstorp AB. To wtedy znane były jako torby Perstorp Bag. Cieszyły się wielkim uznaniem w szwedzkich domach, stosowane głównie do robienia zakupów spożywczych. Produkcja została zatrzymana gdy supermarkety rozpoczęły świadczenie usługi rozdawania jednorazowych toreb z tworzyw sztucznych.
Firma Hinza ponownie rozpoczęła produkcję toreb w 2008 roku.

Brytyjska marka gadżetów reklamowych True Utility powstała z myślą dbałości o jakość i funkcjonalność gadżetu reklamowego i skierowana jest do klientów ceniących sobie przede wszystkim te cechy a nie niska cenę. Wyroby True Utility wykonane są w większości ze stali nierdzewnej lub utwardzonego aluminium. Wyjątkowość oferty poza wysoką jakością polega na pakowaniu produktów w plastikowe wodoszczelne etui, które samo w sobie może być wykorzystane jako schowek na drobne podręczne przedmioty. Oferta True Utility dzieli się na kategorie: narzędzia wielofunkcyjne, breloki, latarki, zapalniczki i noże. Produkty True Utility mogą być znakowane grawerem, a dodatkowo można nadrukować logo firmy/produktu na opakowaniu wodoszczelnym.

Wróć do spisu treści