Przejdź do treści

Lecce Pen

KOLEKCJA Lecce Pen. Niestandardowe, ŚWIETNIE PISZĄCE, promocyjne długopisy pomogą zaspokoić planowane potrzeby marketingowe klientów oraz wpływać pozytywnie na wizerunek klientów. Lecce Pen to uznana w Europie i w Polsce marka. Oryginalne, włoskie wzornictwo, miłe dla oka kształty, pastelowe kolory.
Kolekcja ekologiczna jest przyszłością z priorytetem jakim jest ekologia.  Biodegradowalne długopisy z BioPlastu® oraz długopisy EcoLine, to oferta plastiku wyprodukowanego na bazie skrobi ze źródeł rolniczych lub plastiku uzyskanego w procesie recyklingu opakowań kartonowych po napojach.

Kolekcja SafeTouch - długopisy antybakteryjne – idealne rozwiązanie do miejsc, gdzie musi być czysto i sterylnie, takich jak:  szpitale, apteki, przychodnie czy  laboratoria. Sprawdza się również w miejscach publicznych, gdzie długopis przechodzi w rąk do rąk,  ponieważ dodatek antybakteryjny zawarty plastiku jest aktywny przez cały okres użytkowania długopisu. Działanie zostało potwierdzone certyfikatem.
Pobierz cennik długopisów plastikowych...

Pobierz cennik długopisów ekologicznych i medycznych...


B1 to elegancka linia długopisów, wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dodają prestiżu każdej firmie i doskonale podkreślają jej wyjątkowy charakter. Idea marki B1 jest tak prosta, jak jej nazwa: doskonała jakość, gwarantowana trwałość i zaskakująco korzystna cena.
Pobierz cennik...

Notesy thINKme to kolekcja niezwykle użytecznych notesów. Różnorodne formaty, okładki, w tym bardzo estetyczne i praktyczne okładki elastyczne. o tego tłoczenia na całej powierzchni okładek a także nadruk pełnokolorowy.
Pobierz cennik...

Możliwość skomponowania POWER BOX-ów; w eleganckim opakowaniu upominkowym notes, powerbank oraz elegancki długopis. Oczywiście kartonik także z wydrukowaną treścią.

Wróć do spisu treści